NAUKA RZUCA WYZWANIE PROCESOWI STARZENIA!


Preparat Liquid BioCell® zawiera hydrolizowany kolagen typu II, kwas hialuronowy oraz siarczan chondroityny, które dzięki płynnej formie suplementu są przyswajalne nawet w 98%, co zapewnia ich ogromną efektywność. Specjalny proces produkcji (Bio-Optimized™) zapewnia temu produktowi idealną masę cząsteczkową, dzięki której jest on łatwo przyswajany przez organizm człowieka.Liquid BioCell® jest wynikiem 15 lat badań laboratoryjnych, posiada 7 patentów, a jego skuteczność potwierdziło 37 badań klinicznych.
Nauka pokazuje, że dzięki Liquid BioCell® możemy znacznie opóźnić proces starzenia – zarówno starzenia skóry, jak i całego organizmu oraz stawów, wpływając na procesy regeneracyjne za pomocą suplementów o najlepszej dostępnej przyswajalności.

Spektakularne efekty zaobserwowano u osób przyjmujących Liquid BioCell® o regularnych porach, w ustalonych dawkach, przez 12 tygodni.


Przy dziennym spożyciu poziom kwasu hialuronowego zwiększa się 60-krotnie. Liquid BioCell, wraz z innymi składnikami preparatów poprawia ruchomość stawów, zmniejsza dyskomfort, wspiera odbudowę tkanki łącznej i wspomaga nawilżenie stawów.

W 8-tygodniowym badaniu klinicznym z udziałem ludzi 90% osób z przewlekłym uczuciem dyskomfortu stawów odniosło 40% poprawę aktywności fizycznej a osoby które kontynuowały przyjmowanie produktu osiągnęły znaczną poprawę mobilności w stawach. Badania z udziałem pacjentów odczuwających poważne problemy ze stawami wykazały, że ponad 70% z nich doświadczało znacznego zmniejszenia dyskomfortu stawów i ich sztywności, co znacząco ułatwiało ich codzienną aktywność.

Dowiedz się więcej:

Sprawdź koniecznie
nasze produkty

Działania preparatu potwierdziło liczne grono lekarzy różnych specjalności – m.in. chirurgii ortopedycznej i plastycznej z najlepszych uniwersytetów z USA.

Wywiad z doktorem Louisem P. Brady

Wywiad z doktorem Louisem P. Brady emerytowanym chirurgiem ortopedycznym. Ukończył University of Florida oraz Emory University School of Medicine. Jest zatwierdzonym przez komisję specjalizacji chirurgiem ortopedycznym oraz starszym wykładowcą medycyny ortopedycznej na University of Central Florida.

Jak Liquid BioCell wpływa na nasze stawy?

Uważam, że w naszych stawach następuje daleko idąca poprawa jakości mazi stawowej oraz rozpoczyna się ponowne nawodnianie tkanki i łagodzenie skutków braku mazi stawowej.


Dlaczego maź stawowa jest tak ważna?

Jedną rzeczą z której prawdopodobnie nie zdajemy sobie sprawy, jest fakt że będąc w wieku 14 – 18 lat, kiedy nasze stawy i nasady kości zaczynają się zamykać, zmniejsza się przepływ krwi do każdego z naszych stawów. Od tego momentu, do końca naszego życia, odżywianie i metabolizm tkanek w naszych stawach uzależnione jest od jakości i ilości mazi stawowej.


Z jakich składników składa się Liquid BioCell?

Liquid BioCell składa się z trzech komponentów w jednej molekule. Są to kwas hialuronowy, siarczan chondroityny oraz kolagen. Kwas hialuronowy jest składnikiem który wiąże kolagen, wzmacnia tkankę kostną oraz nawilża i odżywia skórę. Kolagen jest bardzo ważnym składnikiem naszego organizmu odpowiedzialnym za skórę i ścięgna. Siarczan chondroityny jest składnikiem odpowiedzialnym za prawidłowe funkcjonowanie stawów oraz ich wytrzymałość. Tak więc te trzy składniki są istotą Liquid BioCell.


Czy Liquid BioCell ma wpływ tylko na stawy?

Wiele osób pytało mnie czy Liquid BioCell działa tylko na stawy. Oczywiście odpowiedź jest NIE. Zaobserwowano wiele nieoczekiwanych korzyści będących skutkiem używania tego produktu. Wiadomo jest, że poprawia się jakość stawów, znikają zmarszczki na naszej skórze, odczuwamy poprawę samopoczucia. Każdy układ narządów w naszym organizmie zbudowany jest z niezbędnych elementów jakimi są kwas hialuronowy, siarczan chondroityny oraz kolagen. Więc czy uważają państwo, że jest powód żeby uwierzyć, że każdy układ narządów ulega jednoczesnej poprawie? Ja naprawdę w to wierzę. 


Skąd dowiedziałeś się o Liquid BioCell?

Po raz pierwszy usłyszałem o Liquid BioCell od mojego bliskiego przyjaciela który zadzwonił do mnie pewnego dnia i zapytał czy zechciałbym zobaczyć i zaopiniować ten produkt. Po przeprowadzeniu badania produktu byłem przekonany że Liquid BioCell ma możliwość odbudowania i wpłynięcia na naprawę chrząstki stawowej, co my, jako chirurdzy ortopedyczni próbujemy osiągnąć od wielu lat.

Sprawdź koniecznie
nasze produkty

Wywiad z doktorem Johnem M. Grazer

Wywiad z doktorem Johnem M. Grazer zatwierdzonym przez komisję specjalizacji chirurgiem plastycznym w drugim pokoleniu. Pochodzi z Newport Beach w Kalifornii i pracuje na University of California w Irvine jako wykładowca akademicki na wydziale chirurgii plastycznej.

Moi pacjenci coraz bardziej przekonują się do koncepcji piękna płynącego z wewnątrz. Ci w wieku lat 40 i starsi chcą wyglądać młodziej, natomiast ci w wieku 25 – 35 lat chcą zachować młody wygląd. Małe dzieci mają ładną, równo stonowaną skórę. Jest ona jędrna, gładka i pulchna.

W wieku 20 – 30 lat zaczyna się utrata kolagenu i na naszej skórze powstają zagniecenia i zmarszczki oraz traci ona swoją jędrność. Pijąc Liquid BioCell, uzupełniamy niedobór kwasu hialuronowego w naszym organizmie. Przekłada się to na redukcję zmarszczek od wewnątrz oraz poprawę odcienia i faktury skóry.

 Liquid BioCell pomaga przywrócić skórze jej elastyczność i wilgotność. Jego działanie wybiega nawet jeden, bardzo ważny krok naprzód. Pomaga on zredukować enzym rozkładający kwas hialuronowy w naszym organizmie i zapewnia długotrwałą jędrność skóry w miarę procesu starzenia się.

Liquid BioCell jest niezastąpionym produktem w świecie nutraceutyków i wytycza nową drogę w dziedzinie piękna wewnętrznego. Dwunastotygodniowe badanie szybkości i stopnia wchłaniania tego produktu wykazało, że poziom kwasu hialuronowego w organizmie wzrósł znacząco w ciągu kilku godzin. W przeciągu 28 dni zanotowano sześćdziesięciokrotny wzrost poziomu kwasu hialuronowego w organizmie oraz postępujący zanik zmarszczek od wewnątrz poprzez wszystkie warstwy skóry.

 W 12-tygodniowym badaniu klinicznym na pacjentach zaobserwowano zanik suchości i łuskowatości skóry bez udziału zewnętrznego nawilżania ciała. U badanych stwierdzono również znaczny wzrost zawartości kolagenu w skórze, co przyczyniło się do zaniku bruzd i zmarszczek oraz poprawy mikrokrążenia i nawilżenia skóry a także do poprawy jej odcienia.

Oznacza to, że moi pacjenci nie tylko widzą mniej zmarszczek, ale ich skóra ma zdrowszy i lśniący wygląd. Uważam, że moi pacjenci cieszą się nie tylko korzystnym wpływem tego produktu na ich skórę, ale także ogólnymi korzyściami zdrowotnymi ponieważ Liquid BioCell poprawia także stan stawów.

Moi pacjenci w mniejszym stopniu odczuwają dyskomfort, mogą pozostać aktywni i czuć się młodziej i zdrowiej. Liquid BioCell jest przełomem nutraceutycznym, który sprawia, że moi najbardziej znani pacjenci wyglądają i czują się fantastycznie.