Liquid BioCell® Life

Liquid BioCell® Life łączy w sobie opatentowaną moc technologii Collagen/HA Matrix® (płynny kolagen, kwas hialutonowy, siarczan chondroityny) z dodatkowymi zaletami selenu i tiaminy.

Selen jest silnym przeciwutleniaczem: redukuje stres antyoksydacyjny, wpływa na działanie tarczycy czy systemu odpornościowego, obniża ryzyko zachorowania na niektóre nowotwory, chroni serce, może mieć związek z chorobą Alzheimera i Parkinsona.
Tiamina (czyli witamina B1) jest odpowiedzialna za wspomaganie układu nerwowego, naczyniowo-sercowego, a nawet immunologicznego. Na niedobory narażone są osoby starsze, sportowcy, osoby poddane długotrwałemu stresowi, narażone na częsty wysiłek fizyczny i umysłowy. Niedoborom sprzyja również niewłaściwa dieta obfitująca w kawę, alkohol i herbatę. 
Liquid BioCell® Life zawiera dodatkowo 10 fitoskładników (zielona herbata, truskawka, mangostan, rzodkiew, czarna porzeczka, żurawina, głożyna pospolita, jagoda acai, granat, borówka czarna). Nadają one produktowi doskonały owocowy smak, a przede wszystkim są bogate w witaminy i minerały i są naturalnymi antyoksydantami.
Jak Liquid BioCell® Life działa na organizm od wewnątrz?
⦁ Zmniejsza dyskomfort w stawach, poprawia ruchomość i „smarowanie” stawów (zmniejsza tarcie poprzez wypełnienie przestrzeni stawowej).
⦁ Sprzyja zachowaniu zdrowej chrząstki i tkanki łącznej.
⦁ Zwiększa zawartość kolagenu w skórze, poprawia nawilżenie, jędrność i elastyczność.
⦁ Redukuje hialuronidazę, enzym który może powodować starzenie się skóry.
⦁ Wspomaga zdrowe włosy, paznokcie, dziąsła i oczy.
⦁ Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania serca.
⦁ Przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.
⦁ Wspomaga witalność i ogólne samopoczucie.

Liquid BioCell® Life zaliczany jest do nutraceutyków – suplementów stosowanych w celu uzupełnienia diety o substancje, które występują w żywności w niewielkich ilościach, a wykazują korzystny wpływ na zdrowie człowieka. Cechą wspólną wszystkich nutraceutyków jest ich naturalne pochodzenie oraz udokumentowany korzystny wpływ na zdrowie człowieka.
Sposób użycia:
Pij 15 ml dwa razy dziennie. Wstrząśnij dobrze przed użyciem (w płynie znajduje się naturalny osad z owoców). Proces wchłaniania produktu Liquid BioCell rozpoczyna się natychmiast po jego przyjęciu do jamy ustnej przez gęstą sieć naczyń krwionośnych, których szczególnie dużo znajduje się pod językiem. Dlatego przed połknięciem preparatu należy przez około minutę potrzymać go w ustach dla uzyskania optymalnych efektów. Po otwarciu butelkę należy przechowywać w lodówce. Nie zamrażać. Przed otwarciem pojemnik przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od bezpośredniego działania światła słonecznego.