Liquid BioCell® Pure

Liquid BioCell® Pure to czysty, skoncentrowany Liquid BioCell® zawierający płynny kolagen, kwas hialutonowy, siarczan chondroityny. Opatentowana metoda produkcji Bio-Optimized™, zapewnia idealną masę cząsteczkową, którą ciało człowieka może skutecznie wchłonąć.

Liquid BioCell® Pure to znakomity nutraceutyk wspierający zdrowe starzenie się, aktywne stawy i młodszą skórę, którego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi.
Wersja Pure nie zawiera cukru (nawet naturalnego), ma poniżej 5 kalorii i jest produktem bezglutenowym.
Jak Liquid BioCell® Pure działa na organizm?
⦁ Zmniejsza dyskomfort w stawach, poprawia ruchomość i „smarowanie” stawów (zmniejsza tarcie poprzez wypełnienie przestrzeni stawowej).
⦁ Sprzyja zachowaniu zdrowej chrząstki i tkanki łącznej.
⦁ Redukuje zmarszczki.
⦁ Poprawia nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry.
⦁ Zwiększa zawartość kolagenu w skórze.
⦁ Redukuje hialuronidazę, enzym który może powodować starzenie się skóry.
⦁ Poprawia mikrokrążenie w skórze.
⦁ Wspomaga zdrowe włosy, paznokcie, dziąsła i oczy.
Sposób użycia:
Pij 15 ml dwa razy dziennie. Wstrząśnij dobrze przed użyciem (w płynie znajduje się naturalny osad z owoców).
Proces wchłaniania produktu Liquid BioCell rozpoczyna się natychmiast po jego przyjęciu do jamy ustnej przez gęstą sieć naczyń krwionośnych, których szczególnie dużo znajduje się pod językiem. Dlatego przed połknięciem preparatu należy przez około minutę potrzymać go w ustach dla uzyskania optymalnych efektów.
Po otwarciu butelkę należy przechowywać w lodówce. Nie zamrażać. Przed otwarciem pojemnik przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od bezpośredniego działania światła słonecznego.