Liquid BioCell® Skin

Liquid BioCell® Skin łączy wielokrotnie nagradzaną, opatentowaną moc Liquid BioCell® (płynny kolagen, kwas hialutonowy, siarczan chondroityny) z zaletami dodatkowych, wysoce skutecznych, składników ukierunkowanych na poprawę kondycji skóry:
⦁ ceramidy wspierają nawilżenie, jędrność i elastyczność skóry,
⦁ witamina C wspiera produkcję kolagenu i regenerację skóry,
⦁ ekstrakty z zielonej herbaty i pestek winogron przeciwdziałają stresowi oksydacyjnemu,
Zawiera 14 bogatych w składniki odżywcze super owoców: granat, jabuticaba, açaí, żurawina, mangostan, acerola, amla, goji, maqui, truskawka, schizandra, jabłko, gruszka i winogrona. Są one bogate w witaminy i minerały i są naturalnymi antyoksydantami.
Liquid BioCell® Skin pozwala wyglądać młodziej i zachować młody wygląd na dłużej.

Jak Liquid BioCell® Skin działa na organizm od wewnątrz?
⦁ Redukuje zmarszczki
⦁ Poprawia nawilżenie skóry
⦁ Zwiększa zawartość kolagenu w skórze.
⦁ Redukuje hialuronidazę, enzym który może powodować starzenie się skóry.
⦁ Wspomaga zdrowe włosy, paznokcie, dziąsła i oczy.
Badanie kliniczne wykazało, że codzienne spożycie składnika Liquid BioCell® w ciągu 28 dni doprowadziło do 60-krotnego wzrostu kwasu hialuronowego w organizmie, zmniejszając zmarszczki od wewnątrz.

Wszystkie produkty opracowane przy użyciu technologii Collagen / HA Matrix® wspierają sprawność stawów i mięśni, zdrowie tkanki łącznej, przywracają młodzieńczą skórę oraz wspierają zdrowe włosy, paznokcie, dziąsła i oczy.
Liquid BioCell® Skin zaliczany jest do nutrikosmetyków, które są suplementami diety, pozwalającymi uzupełnić niedobory składników odżywczych zapewniających dobrą kondycję włosów, skóry czy paznokci. Działają od wewnątrz, dzięki czemu mają przewagę nad preparatami stosowanymi na skórę.
Sposób użycia:
Pij 15 ml dwa razy dziennie. Wstrząśnij dobrze przed użyciem (w płynie znajduje się naturalny osad z owoców).
Proces wchłaniania produktu Liquid BioCell rozpoczyna się natychmiast po jego przyjęciu do jamy ustnej przez gęstą sieć naczyń krwionośnych, których szczególnie dużo znajduje się pod językiem. Dlatego przed połknięciem preparatu należy przez około minutę potrzymać go w ustach dla uzyskania optymalnych efektów.
Po otwarciu butelkę należy przechowywać w lodówce. Nie zamrażać. Przed otwarciem pojemnik przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od bezpośredniego działania światła słonecznego.