Liquid BioCell® Sport

Liquid BioCell® Sport to naukowo opracowana formuła Bio-Optimized™, zawierająca składniki wspomagające kondycję fizyczną i umysłową, wspierające sprawność stawów i mięśni oraz przyspieszające regenerację organizmu po intensywnym wysiłku.
Preparat łączy opatentowaną moc technologii Collagen/HA Matrix® (płynny kolagen, kwas hialutonowy, siarczan chondroityny) z L- karnityną, aminokwasami BCAA oraz 9-cioma silnymi antyoksydantami (różeniec górski, astralagus, granat, wiśnia, kiwi, truskawki, ananas, jabłko i gruszka).
L-karnityna wspiera produkcję energii i regenerację mięśni redukując jednocześnie spowodowane wzrostem kwasu mlekowego uczucie zmęczenia. Jest ważna dla sportowców uprawiających sporty wytrzymałościowe.
BCAA to aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (leucyna, walina oraz izoleucyna), wspomagające ochronę, naprawę i odbudowę mięśni. Korzystnie wpływają na rzeźbę sylwetki, zmniejszają poziom tkanki tłuszczowej oraz pozytywnie wpływają na reakcję organizmu na stres i ból związany z wysiłkiem fizycznym.
Liquid BioCell® Sport posiada certyfikat Międzynarodowej Federacji Sportowej i pozwala przenieść osiągnięcia sportowe na wyższy poziom.

Jak działa Liquid BioCell® Sport?
⦁ Wzmacnia wydolność fizyczną i sprawność psychiczną.
⦁ Pozwala zachować zdrowe ścięgna, stawy, mięśnie i więzadła.
⦁ Poprawia regenerację mięśni i zmniejsza dyskomfort stawów.
⦁ Stymuluje regenerację komórek mięśniowych.
⦁ Poprawia napięcie mięśni.
⦁ Podnosi poziom energii, wytrzymałość i koncentrację.
Wszystkie produkty opracowane w oparciu o technologię Collagen / HA Matrix® przeciwdziałają fotostarzeniu skóry, wspierają kondycję stawów i mięśni oraz zdrowie tkanki łącznej, przywracają młodzieńczą skórę oraz wspierają zdrowe włosy, paznokcie, dziąsła i oczy.
Sposób użycia:
Pij 15 ml dwa razy dziennie. Wstrząśnij dobrze przed użyciem (w płynie znajduje się naturalny osad z owoców).
Proces wchłaniania produktu Liquid BioCell rozpoczyna się natychmiast po jego przyjęciu do jamy ustnej przez gęstą sieć naczyń krwionośnych, których szczególnie dużo znajduje się pod językiem. Dlatego przed połknięciem preparatu należy przez około minutę potrzymać go w ustach dla uzyskania optymalnych efektów.
Po otwarciu butelkę należy przechowywać w lodówce. Nie zamrażać. Przed otwarciem pojemnik przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od bezpośredniego działania światła słonecznego.