Opinie

Wielokrotnie nagradzany i opatentowany Liquid BioCell® otrzymał 7 międzynarodowych patentów i wiele nagród. Został zaprezentowany przez stacje i programy telewizyjne: NBC, Good Morning America i Fox News. Jest m.in. laureatem nagrody Frost & Sullivan za najlepszy suplement zdrowotny wspomagający układ kostno-stawowy „Best Bone and Joint Ingredient” oraz finalistą nagrody Branży Technologii Nutraceutycznych za najbardziej innowacyjny suplement diety.

Sprawdź wybrane opinie użytkowników:

 • Jacek Kawalec

  Video recenzja Jacka Kawalca

  "Lekarze zdiagnozowali u mnie poważną kontuzję kolana. Groziła mi operacja, która wyłączyłaby mnie z pracy zawodowej na kilka miesięcy. Po pół roku stosowania Liquid BioCell wróciła sprawność kolana. W styczniu byłem z moim synem 6 dni na nartach. Robiliśmy po 140 km dziennie i nie miałem żadnych dolegliwości w kolanie, które wcześniej - zdaniem ortopedów - nadawało się do operacji”.

  Jacek Kawalec
  aktor, Warszawa
 • Barbara Gryczka
  BioCell Collagen zaczęłam stosować ze względu na dyskopatię. Borykałam się z tym problemem wiele lat. Próbowałam wiele terapii i preparatów. Tymczasem po kilku miesiącach używania produktu BioCell zauważyłam, że nie zdarzają się już ekstremalne sytuacje, kiedy nie mogłam nawet sama pojechać samochodem na terapię. Dziś newet już nie pamiętam, że bywałam w takich tarapatach. Czuję się lepiej niż 10 lat temu. Wzmocnił się mój system odpornościowy. Zauważyłam też ogromną poprawę stanu zębów i dziąseł, kondycji skóry, włosów i paznokci.  – Barbara Gryczka
  Barbara Gryczka
 • Urszula Baranowska
  „Kupiłam Liquid BioCell dla mojej 80-letniej mamy. Od wielu miesięcy cierpiała na rwę kulszową. Lekarz zdiagnozował stany zapalne we wszystkich nerwach lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Nie mogła spać, nie pomagały żadne leki. Wydawało się, że jedynym wyjściem jest operacja, która z racji wieku nie była wskazana. Tymczasem wszystkie dolegliwości związane z rwą ustąpiły po czterech miesiącach stosowania Liquid BioCell Life. Podobnie jak bóle stawów. Kontynuujemy leczenie dla wzmocnienia organizmu i pozbycia się innych dolegliwości (m.in. bólu kolan)”
  Urszula Baranowska
  Warszawa
 • Małgorzata Zymuła
  Przeszłam chorobę onkologiczną, której następstwem było reumatoidalne zapalenie stawów. Lekarze twierdzili, że niewiele da się na to poradzić. Rzeczywiście, lekarstwa nie przyniosły poprawy, a ból odbierał mi radość życia. Już po siedmiu miesiącach suplementacji BioCell nastąpiła u mnie znacząca poprawa. Reumatolog, gdy spojrzał na moje ręce, stwierdził, że jestem już zdrowa. Zauważyłam również inne rezultaty - doświadczyłam wszystkich negatywnych skutków chemioterapii, a dzięki kolagenowi wzmocniły mi się zęby i włosy, poprawiła się cera. Najważniejsze jednak, dzięki tej terapii mogę znów jeździć konno.
  Małgorzata Zymuła
  Gryfice
 • Irena S.
  Zaczęłam brać BioCell, ponieważ moje zdrowie było w opłakanym stanie. Przeszłam 15 operacji ortopedycznych. Zdaniem lekarzy, kwalifikowałam się tylko na rentę inwalidzką. Miałam orzeczoną rentę inwalidzką, poruszałam się o kulach i na wózku….. Już po trzech miesiącach kuracji kolagenem poruszałam się bez kul. Ale zmieniła mi się też skóra. Moja mama, która mnie nie widziała od trzech miesięcy zauważyła, że nie mam zmarszczek i poprawiły mi się włosy…. Ostatnie dwa miesiące przepracowałam jako cukiernik, zajmując się moją pasją – pieczeniem tortów. Normalnie pracowałam, świetnie się regenerowałam. Jeszcze rok temu, uważałabym, że to cud, który się nigdy nie wydarzy. Jestem szczęśliwa, że znów mogę normalnie funkcjonować.
  Irena S.
  Gryfino
 • Urszula Baranowska
  „Rozpoczęłam kurację kolagenem ze względu na zły stan kręgosłupa. Mam przepukliny w odcinku lędźwiowym oraz ucisk na nerw w odcinku szyjnym, który już kilka lat wcześniej spowodował rwę barkową i kwalifikował się do operacji. Początek kuracji zbiegł się w czasie z nawrotem rwy barkowej. O ile jednak poprzednio pozbycie się dolegliwości zajęło mi 4 miesiące, to teraz ból zniknął całkowicie już po 1,5 miesiąca. Czuję również znacznie większy komfort w moim kręgosłupie, pomimo że spędzam przy komputerze wiele godzin dziennie. Czuję większą elastyczność w stawach i zdecydowaną poprawę stanu skóry
  Urszula Baranowska
  Warszawa
 • Stephanie S.
  „Zaczęłam przyjmować Liquid BioCell i zauważyłam ogromną poprawę komfortu moich stawów. Ale widziałam także niesamowitą różnicę w wyglądzie mojej skóry. Ludzie, których nie widziałam od dłuższego czasu, komentują, jak promiennie wygląda moja skóra, nawet w gorzko zimowej Nowej Anglii. Wspaniale jest patrzeć w lustro!”
  Stephanie S.
  Newton, MA
 • Angela C.
  „Po urodzeniu pierwszego dziecka mój brzuch nie wyglądał najlepiej. Ale po kilku miesiącach picia Liquid BioCell, moje przyjaciółki i ja urządziliśmy przyjęcie przy basenie. Wszyscy komentowali, jak skóra na moim brzuchu się ujędrnia, a praktycznie ledwo zauważają rozstępy! Teraz biorę Liquid BioCell codziennie i dzięki temu wyglądam i czuję się lepiej.”
  Angela C.
  Tujunga, Kalifornia
 • Kathy P.
  „Sięgnęłam po Liquid BioCell głównie jako kosmetyk do likwidacji zmarszczek, ale byłam zaskoczona, gdy w ciągu zaledwie kilku tygodni moja sucha i łuszcząca się skóra zrobiła się miękka i elastyczna. Jestem dodatkowo bardzo zadowolona, ponieważ przestałam odczuwać dolegliwości w biodrach.”
  Kathy P.
  Tampa, FL
 • Cathy S.
  Liquid BioCell zmienił nasze życie. Mój mąż jest zawodowym tenisistą. Jednak po każdym meczu musiał przez parę godzin (i to dosłownie) stosować okłady z lodu na kolana. Jakieś dwa miesiące po rozpoczęciu kuracji Liquid BioCell byliśmy na obiedzie z osobą, która nam zaoferowała ten produkt, i wtedy nagle dotarło do mnie, że mąż, który wieczorem poprzedniego dnia grał w tenisa, nie robił sobie okładów z lodu! To było niewiarygodne, jak on się dobrze czuł po kilku godzinach spędzonych na korcie tenisowym. Zmiana może nieduża, a jakże istotna. A wszystko dzięki Liquid BioCell. Mój mąż jest również masażystą i trenerem osobistym, a teraz poleca Liquid BioCell wszystkim klientom, sąsiadom, przyjaciołom, członkom rodziny, a nawet spotkanym przypadkowo osobom. Siedem ostatnich miesięcy to wspaniały okres. Dziękuję Liquid BioCell!
  Cathy S.
  St. Petersburg, FL