Program kontroli wagiModere Body Transformation System to zestaw naukowo zaprojektowanych produktów, które wspierają metabolizm tłuszczu, wspomagają wydatek energetyczny i wspierają kontrolę wagi.

Zestaw zawiera trzy produkty, które razem mogą zoptymalizować i uzupełnić każdy program odżywiania, ćwiczeń lub kontroli wagi.

Wraz z zestawem otrzymasz przewodnik ze wskazówkami dotyczącymi rekomendowanych zmian w Twoim stylu życia. Sprawdź

Activate: comiesięczne, 3-dniowe oczyszczanie mające na celu pobudzenie układu pokarmowego. Kiedy Twój układ trawienny spowolnia, wpływa to również na Twój sposób funkcjonowania. Dieta, ćwiczenia i unikanie stresu to dobry początek, ale warto skorzystać z dodatkowej pomocy.
Stosuj Activate przez trzy kolejne dni na początku każdego miesiąca Programu kontroli wagi.
Acitivate delikatnie oczyszcza i uruchamia system trawienny. Wyciąg z korzenia imbiru przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Wyciągi z liści i korzeni mniszka lekarskiego pomagają w utrzymaniu prawidłowego trawienia. Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania wątroby. Preparat wegański, bez cukru i bez GMO.

Ignite: poparta badaniami naukowymi formuła, opracowana jako uzupełnienie każdej diety i programu ćwiczeń, wspierając optymalizację efektów. Wegańska, bezmleczna formuła stworzona z mieszanki ekstraktów cytrusowych i guarany oraz l-karnityny i kofeiny pochodzenia roślinnego. Nasiona guarany przyczyniają się do metabolizmu tłuszczów i kontroli wagi. Ekstrakt z chińskiej zielonej herbaty wspiera spoczynkową przemianę materii i wydatek energetyczny.

Trim: unikalna kombinacja dwóch technologii wpływających na wygląd ciała: Liquid BioCell® i CLA. Liquid BioCell® dostarcza do organizmu wysoce przyswajalną formę kolagenu typu II, wspomagającego nawilżenie skóry. elastyczność i jędrność. CLA wspiera metabolizm tłuszczów oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
Trim dostępny jest w czterech pysznych smakach: czekoladowym, waniliowym, limonkowo-kokosowym i mango. Zobacz więcej