Trim

Trim jest unikalną kombinacją innowacyjnej, pierwszej na świecie kombinacji dwóch technologii wpływających na wygląd ciała: CLA – przyspiesza redukcję tkanki tłuszczowej, Liquid BioCell® – wspomaga kondycję całego organizmu.
Liquid BioCell®, który dzięki unikalnej technologii Collagen / HA Matrix®, łączy płynny kolagen, kwas hialutonowy i siarczan chondroityny, wpływa na poprawę napięcia mięśniowego i przywraca młodzieńczy wygląd skóry.

CLA (sprzężony kwas linolowy), stosowany w połączeniu ze zdrową dietą i programem ćwiczeń, redukuje odkładanie się komórek tłuszczowych oraz poprawia sylwetkę. Rezultatem jest bardziej wyrzeźbione, szczupłe ciało.
Kwas linolowy powoduje wzrost również poziomu mało znanego hormonu „adiponektyna”, który jest odpowiedzialny za spalanie tłuszczów, zwłaszcza skutecznie w okolicach brzucha. Adiponektyna ma również działanie przeciwzapalne, przeciwmiażdżycowe i zwiększające insulinowrażliwość.
Zawarty w preparacie TRIM kwas linolowy jest pochodzenia roślinnego. Do jego produkcji wykorzystuje się olej z krokosza barwierskiego, który jest cennym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych i pozytywnie wpływa na przyswajalność witaminy D3.
Korzyści wynikające ze stosowania preparatu Trim:
⦁ Wspomaga metabolizm tłuszczów.
⦁ Hamuje magazynowanie tłuszczu komórkowego.
⦁ Wspiera redukcję komórek tłuszczowych.
⦁ Przyczynia się do odzyskania prawidłowego składu ciała.
⦁ Poprawia napięcie mięśni i przywraca młodzieńczą skórę, zapobiegając zwiotczeniu wynikającego z utraty masy ciała.
⦁ Wspiera zdrowie stawów, mięśni i tkanki łącznej
⦁ Wspiera zdrowe włosy, paznokcie, dziąsła i oczy.
Trim dostępny jest w czterech smakach: czekoladowy, waniliowy, limonkowo-kokosowy i mango.
Trim jest elementem kompleksowego Programu Transformacji Ciała. Sprawdź
Sposób użycia:
Pij 15 ml raz dziennie – najlepiej rano, 10-15 minut przed pierwszym posiłkiem. Po otwarciu butelkę należy przechowywać w lodówce. Nie zamrażać. Przed otwarciem pojemnik przechowywać w temperaturze pokojowej z dala od bezpośredniego działania światła słonecznego.